phone number
 
 
 
מוקד הזמנות
 
073-7820065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
א.ק.א דלקו בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
להזמנות
השאירו פרטים:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

אספקת נפט

 
 
זקוקים לאספקת נפט? הגעתם למקום הנכון.

אספקת נפט באיכות מעולה עד אתר הלקוח,
שירות מקצועי ואדיב ועמידה מדויקת בלוחות הזמנים.

לפרטים לאספקת נפט חייגו עכשיו 073-7820065

 

תהליך אספקת נפט ללקוחות

 
בחודשי החורף, הביקוש לנפט עולה עקב הצורך בפתרון הסקה יעיל ונעים. הנפט מציע נקודת קיפאון נמוכה יותר מזו של הסולר ולכן הוא מבוקש באזורים הקרים של ישראל, דוגמת ירושלים וסביבתה. אז אם נגמר לכם הנפט והטמפרטורות מתחילות לצנוח, הגעתם למקום הנכון! חברת דלקו פועלת בתחום של אספקת נפט וסולר משנת 2000 ופועלת בשיטת השיווק הישיר מבתי הזיקוק, כך שאתם מקבלים מוצר איכותי ואמין במחירים מנצחים. לפניכם שלבי התהליך של אספקת הנפט ללקוחותינו:
 

שלבי תהליך האספקה

 
 
  • ביצוע הזמנה: מתקשרים למוקד ההזמנות שלנו בטלפון 02-62-333-99 ומבצעים הזמנת נפט בהתאם לצורך. מוסרים כמות מוערכת, כתובת ופרטים רלוונטיים לגבי המיקום (קומה, האם הרחוב צר מאוד, מגבלות נוספות וכו').

  • מועד אספקת נפט: מקבלים תאריך ושעה לאספקת הנפט. לרוב האספקה תהיה מהירה ויעילה מאוד ותוכלו לקבל את הנפט שלכם באופן המקצועי והיעיל ביותר כבר ביום שלמחרת ואפילו באותו היום במקרים מסוימים.
 
 
 
 
אספקת נפט
 
 
 
 
 
  • הובלת ואספקת הנפט: הנפט המוזמן מובל לאתר הלקוח באמצעות מכלית מתאימה ותקנית. כל המכליות של דלקו מאושרות לשימוש ועוברות בדיקות תקופתיות ותחזוקה מקצועית לבטיחות ואמינות. הנפט מועבר למכל האגירה המתאים שלו באמצעות משאבות שקטות ותוך יישום כל אמצעי הבטיחות. ניתן לספק נפט להסקה או לצרכים אחרים גם במיקומים מורכבים ובעייתיים מבחינת גישה.
 
 
בשירות אספקת נפט של חברת דלקו אתם מקבלים מחירים זולים ותחרותיים מאוד ביחס לשוק, זמני אספקה מהירים מאוד, נפט באיכות מעולה ללא פשרות ויעילות תפעולית בכל הקשר.
 
 

אספקת נפט בירושלים והסביבה – רק דלקו!

 
חימום באמצעות נפט מספק חימום יעיל ובהחלט נעים יותר. זהו אמצעי חימום העמיד בפני טמפרטורות קיפאון ואשר ישרת אתכם נאמנה גם במצבים של הפסקות חשמל ארוכות. חברת דלקו מתמחה בתחום כבר יותר מ-15 שנה ומספקת נפט לחימום ביתי תוך מתן דגש על שירות מעולה בכל מובן – תפעולי, כלכלי ושירותי.
 

תהליך אספקת נפט ללקוחות עסקיים ופרטיים

 
 
למרות היתרונות הרבים הגלומים בהסקת הדירה או בית העסק באמצעות נפט, עדיין רבים מהישראלים נמצאים בלבטים בנוגע למעבר למערכות הסקה המבוססות על נפט. זאת ככל הנראה על רקע העובדה שרבים לא מודעים לכך שהיום קל יותר מאי פעם ליהנות מאספקה סדירה וקבועה של נפט ישירות עד הבית או בית העסק. תרשו לנו לתאר עבורכם את תהליך אספקת הנפט בחברת א.ק.א דלקו בע"מ, המתמחה באספקת סולר ונפט כבר יותר מעשור וחצי.
 

אספקת נפט - כיצד מתבצע התהליך?

 
  • אפיון הצרכים – השלב הראשון בתהליך אספקת נפט כולל מיפוי ואפיון הצרכים של הלקוח. אם אתם מתקשים להעריך את כמות הנפט הדרושה לכם, נציגי החברה ישמחו לסייע לכם להבין לאיזו כמות אתם זקוקים וכמובן שבהתאם לצורך ניתן לעשות שינויים מעת לעת.

  • ההזמנה הטלפונית – לאחר שמתקבלת ההחלטה בנוגע לכמות הנפט הדרושה ללקוח, יש למסור לנציגי השירות את הכתובת המדויקת של הלקוח, לספק פרטי התקשרות ולקבוע באיזה מועדים מעוניין הלקוח לקבל את האספקה. במידת הצורך, תוכל החברה לספק את הנפט עוד באותו היום שבו בוצעה ההזמנה הטלפונית.

  • שינוע הנפט ללקוח – הנפט מגיע לבית הלקוח או לבית העסק כשהוא נמצא במכליות תקינות המתאימות לאחסון ושינוע של נפט. כל ציוד ורכבי השינוע, בדגש על המשאיות והמכליות, עוברים בדיקות תקופתיות ועבודות התחזוקה הדרושות מבוצעות באופן יומיומי למניעת תקלות.

  • העברת הנפט למכלי האגירה של הלקוח – את הנפט מעבירים אנשי המקצוע של החברה מהמכלית למכלי האגירה של הלקוחות באמצעות משאבות מתקדמות שפעולתן שקטה מאוד. הודות לידע הטכני ולאביזרים המיוחדים שבהם נעשה שימוש במסגרת הפעילות של החברה, באפשרותנו לספק נפט גם במקרים שבהם הגישה למכלי האגירה מאתגרת או מורכבת.
 

אספקת נפט מקצועית זו עבודה למומחים

 
חברת א.ק.א דלקו בע"מ מתמחה בשיווק ובהפצה של סולר ונפט ישירות ללקוח מבתי הזיקוק. בהתאם לכך, מספקת החברה לכלל לקוחותיה את המחירים הנמוכים ביותר בשוק.
 
כשאתם רוצים את הטוב, היעיל והזול ביותר מבחינת אספקת נפט – רק א.ק.א דלקו בע"מ.
התקשרו עכשיו ונשמח לעמוד לרשותכם באופן מלא ולספק לכם נפט לכל צורך
ובכל מיקום בירושלים והסביבה – 073-7820065.