phone number
 
 
 
מוקד הזמנות
 
073-7820065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
א.ק.א דלקו בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
להזמנות
השאירו פרטים:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

דלקנים

 
 
אם יש לכם עסק ואתם רוצים לדעת בדיוק כמה כסף העובדים שלכם מוציאים על דלק

אם יש לכם רכב פרטי ואתם רוצים להיות עם היד על הדופק בכל מה שקשור בהוצאות הרכב

אם אתם רוצים הנחה קבועה ומשמעותית במחירי הדלק

דלקנים של סונול הם התשובה המושלמת עבורכם

הם יאפשרו לכם לדעת בדיוק כמה כסף אתם מוציאים על הדלק שלכם.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנות חייגו עכשיו 073-7820065
 

מהו דלקן סונול?

 
דלקן סונול הוא התקן אוטומטי ממוחשב ומיוחד של חברת סונול, אשר מאפשר לכם לתדלק בצורה פשוטה וקלה בתחנות הדלק של סונול. אז הגידו שלום להעברת כרטיס האשראי ולהקלדת מספר הרכב – כי הכל מתבצע באמצעות הדלקן אשר רשום על שמכם. הדלקן מאפשר לכם לתדלק באופן עצמאי וללא כל עזרה ממתדלק – גם לאחר שעות הפעילות של התחנה, או בשירות מלא ללא תוספת תשלום. פעולת התדלוק מתייעלת מאוד עבורכם את והופך לפשוטה יעילה ומסודרת.
 

איך זה עובד?

 
פשוט מאוד. כשיש לכם דלקן, אתם מגיעים אל תחנת הדלק, לוקחים את המשאבה המתאימה שמכילה את סוג הדלק הדרוש לרכב שלכם, מכניסים אותה אל פיית התדלוק וממתינים לזיהוי הדלקן שלכם. ברגע שיש זיהוי מתחיל התדלוק, ובסיומו אתם מחזירים את המשאבה למקום וממשיכים בנסיעה. עד כדי כך פשוט.

 

מבצע חדש לעסקים!

כרטיס תדלוק סונול קאש גולד דיזל או בנזין 95 בשווי 100 ש"ח למצטרפים חדשים לשירות דלקנים וכרטיסי תדלוק!
 

דלקנים - למה זה טוב?

 
 
  • כי אפשר לדעת בדיוק כמה כסף מוציאים על דלק – וזה מצוין גם עבור לקוח עסקי קטן עם רכב בודד ובוודאי גם עבור בעל עסק שברשותו צי רכבים הניתנים כחלק מהסכם העבודה לעובדים. באמצעות הדלקן יכול בעל העסק לדעת בדיוק כמה הוא ו/או העובדים מוציאים על דלק ולבדוק האם ואיך אפשר לצמצם הוצאות.
 
  • כי זה חוסך הרבה מאוד ביורוקרטיה וזמן – שימוש בדלקן סונול מאפשר לכם, כבעלי עסקים, לעבור רק על חשבונית תדלוק אחת ולא על מאות חשבוניות ולדעת בדיוק מה קורה מבחינת הוצאות.
 
 
 
דלקנים
 
 
 
 
  • כי זה מגביר את מידת האמינות –. דלקן של סונול מבטיח שתקבלו רק חשבוניות של רכבים המורשים על ידכם ותשלמו רק את מה שאתם באמת צריכים.
  • כי הרבה יותר קל לבצע מעקב – השימוש בדלקנים של סונול יאפשר לכם לאתר חריגות בצריכת הדלק, כך שאם עובד חורג מהתקציב בצורה משמעותית – תוכלו ברגע אחד לחסום לו את אפשרות התדלוק.
 

מה התהליך ואיך משלמים את חיובי הדלקן?

 
כשאתם חותמים על הסכם התקנת דלקן אתם מקבלים הנחה קבועה ואטרקטיבית ממחיר המחירון. אתם חותמים על הוראת קבע לחברת סונול וסוכן שירות מטעמנו יגיע ויעדכן אתכם בכל הנתונים ידאג לצרכיכם האישיים וימלא ביחד איתכם את ההסכם. לאחר בדיקה ואישור של ועדת אשראי תופנו לתחנת שירות באזור מגוריכם להתקנת הדלקנים. בסוף כל חודש תקבלו מסונול דו"ח מפורט הכולל את כל התדלוקים שביצעתם באותו חודש ואת הסכום לתשלום שירד מחשבונכם. כמו כן, באפשרותכם לראות בכל רגע נתון את כל נתוני התדלוק באתר המאובטח של סונול, מה שמאפשר לכם להיות מסוגלים לשנות דברים כדי לצמצם הוצאות לא רק בסוף החודש.
 
איך אפשר להצטרף לשירות ?

א.ק.א דלקו משווקת דלקני סונול בשירות מהיר אמין ובמחירים מעולים
אם גם אתם רוצים ליהנות מכל יתרונות הדלקנים של סונול צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר עוד היום.

אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק את השירות הטוב ביותר במהירות ובאמינות סעו לשלום וחזרו לשלום!