דלקנים ללקוחות עסקיים

 
 
מחירי הדלק העולים והיורדים (בעיקר עולים), התחבורה הציבורית בארץ שלא משתפרת עם השנים – כל אלה מביאים את הישראלי הממוצע לחלום על דלקן עסקי. שוק הדלקנים כיום הינו רווי ומציע מגוון רחב, ועל מנת לבחור נכון, יש להשכיל וללמוד על סוגי הדלקנים השונים. לפני שנרחיב, צריך קודם כל לדעת מהו בכלל דלקן.

 

דלקן – נעים להכיר

 
 
הדלקן הוא כלי ממוחשב המאפשר תדלוק אוטומטי בתחנות דלק ללא תשלום במזומן או בכרטיס אשראי. פעולת התדלוק נעשית באופן פשוט ויעיל ביותר, שכן ניתן להתקין את הדלקן על כל כלי רכב. תהליך זה מאפשר תדלוק בשירות עצמי וללא גורם נוסף, גם כאשר תחנת הדלק סגורה. דלקן עסקי בעצם מאפשר למנהלי חברות לבצע בקרה על כל הוצאות רכבי החברה של העובדים. בעזרת כרטיסי התדלוק, מנהלי החברות יכולים להגיע למצב שבו ייחשפו בפניהם נתונים רבים אודות צי הרכבים שלהם כגון: התחנות שבהן בוצעו התדלוקים, שעות התדלוק, סוג הדלק וכו'. לכן מדובר בחיסכון בירוקרטי משמעותי בתהליכים אדמיניסטרטיביים רבים והקטנת הסבירות לטעויות בנושאי ההוצאות השוטפות והתשלומים.
 

דלקן עסקי

 
הנהנים העיקריים משירותי הדלקן הם כאמור לקוחות עסקיים אשר מנהלים צי רכב של חברה, בכל גודל שהוא, שכן כך מתאפשר להם מעקב וייעול של הצי. ההתקנה עצמה מתבצעת בכל מוסך שהוא בפריסה ארצית רחבה יחסית. סוגי הדלקנים ללקוחות עסקיים נחלקים לשניים: האחד, המיועד לכלי רכב קטנים ובינוניים, והשני מיועד לכלי רכב גדולים (כאלה שבהם יש צורך בקריאת מד תדלוק). המשותף לשני הסוגים הוא טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת את ביטול המנגנון ברגע שמוציאים אותם מהרכב. מעבר לסוגי הדלקנים שצוינו, ישנם סוגים שונים של כרטיסי תדלוק – כרטיס נהג, אשר משויך לנהג ומזהה אותו על פי מספר תעודת הזהות שלו, ויתרונו הוא שניתן להגביל את שימושו לפי בקשת המנהל (מנהל החברה למשל יכול להגביל את העובד שלו בשימוש בכרטיס); כרטיס רכב, המשויך למי שהרכב רשום על שמו – דהיינו הלקוח ולא הנהג עצמו, אך גם בו ניתן להגביל את השירות; כרטיס מאסטר, גם הוא משויך ללקוח עצמו, אך לא ניתן להגבילו והוא יכול להיות בשימוש חופשי; ואחרון חביב – כרטיס אינטרנטי, אשר נתוניו משודרים אוטומטית לאינטרנט כך שמנהל הצי יוכל לעקוב אחר המתרחש.

כאמור, לדלקן יש יתרון עצום בריכוז הרכישות ובעצם הוא מהווה כלי מודרני המחליף את השימוש המסורבל בחשבוניות למיניהן ומאפשר מעקב בראייה רחבה וללא טעויות. ניתן לרכשו גם בתחנות הדלק, כאשר כל תחנה מציעה חבילות שונות בהתאם לסוג הצרכן ולאופן ותדירות השימוש שלו בדלקן. בחלק ניכר מהחבילות, תינתן הנחה על עלות הדלק בעצם רכישת הדלקן. בחברת א.ק.א דלקו מציעים מגוון חבילות לדלקן ללקוחות עסקיים באמצעות תחנות בפריסה ארצית רחבה. חבילות אלה יעניקו לכם שליטה על כל צי רכבים בגודל שהוא.

בחברה ערוכים לענות על כל שאלה או בקשה שהיא בנושא דלקן ללקוחות עסקיים. ליצירת קשר: 073-7820065