הדרך הטובה ביותר לאחסון נפט להסקה ביתית

 
ירושלים הינה עיר שממוקמת בגובה של כ-850 מטר מעל פני הים ונמצאת בקו פרשת המים הארצי של ישראל. עובדה זאת מסבירה את ימי הקור העזים שיש בחורף שמלווים בכמות משקעים דוגמת גשם, ברד ושלג. בימים רבים צונחות הטמפרטורות עד לאפס ואפילו מתחת אליו. המצב די דומה גם בישובים הנושקים אליה ובפרוזדור ירושלים. אין פלא שאנשים מחפשים פתרונות הולמים לחימום הבית. חימום באמצעות מערכות הסקה ותנורים המבוססים על אנרגיית הנפט הינן מהפופולאריות והמבוקשות ביותר. אספקת נפט ביתי נחוצה לתפעול מערכות אלו.
 
 
 

אספקת נפט ביתי על פי הזמנות

 
המערכות צורכות כמויות רבות של נפט והדרך הטובה והמקובלת ביותר היא לאחסן את הנפט במיכלים גדולים שמתחברים אל המערכות, או כאלו שניתן לשאוב מהם נפט לפי הצורך. את הנפט מספקת מיכלית שמותאמת בצורה מושלמת להובלתו והיא תגיע לכל בית על פי הזמנה מסודרת שנקבעה מראש, או אחרת דחופה. אנשים רבים עסוקים בענייני היומיום, מבלים את זמנם בעבודה ורוצים מילוי של המיכלים גם כאשר הם נעדרים מהבית. שיטת עבודה זאת מחייבת תיאום ומבוססת על אמון. לצורך כך, יש לבחור ספק אמין אשר מנוסה באספקת נפט ביתי, מכיר את כל הפרוצדורה ומספק נפט איכותי.
 

אספקת נפט ביתי על פי סידור קבוע

 
 
 
אחסון נפט להסקה ביתית
 
 
 
 
מרבית הלקוחות רוצים ספק קבוע אשר מולו יתנהלו לאורך שנים. נדרשת השקעה ראשונית בהתקשרות מסוג זה והיא מחייבת את הלקוח והספק כאחד. יש צורך להראות לספק את המיכל ומיקומו, להסביר לו על הצרכים העונתיים, ולהזמין נפט על פיהם. לעיתים, הנפט יוזמן במנות קטנות ולפעמים, בכמות ליטרים רבה שתספיק לפחות לעונה אחת. הספק מצידו אמור להשקיע בלימוד צרכי הלקוח ולהכיר את המיכל והגישה אליו. מילוי המיכל כולל הזמנת אספקה מסודרת בצירוף תעודת משלוח והנפקת חשבונית.
 
מומלץ להתקשר לחברת א. ק. א דלקו בע"מ אשר יש לה תשתית מסודרת לשירותי אספקת נפט ביתי ללקוחות פרטיים ולמוסדות. למנהליה ולעובדיה יש ניסיון מצטבר רב שנרכש לאורך שנים והם יעמידו אותו ואת הידע שלהם לרשות כל לקוח ותיק או חדש.
 
לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 073-7820065 ונשמח לעמוד לרשותכם.