נפט לחימום ביתי או שימוש במזגן

 
יותר ויותר תושבים בישראל נוטשים בשנים האחרונות את המזגנים המודרניים וחוזרים להשתמש במערכות הסקה ביתיות המבוססות על נפט. לא מדובר במגמה מפתיעה יתר על המידה, שכן נפט לחימום ביתי טומן בחובו לא מעט יתרונות שעליהם נפרט במאמר זה.
 

נפט לחימום ביתי – היתרונות המרכזיים

 
 
  • מינימום תופעות אלרגיות – המזגן הביתי עלול להוביל להתפתחות תופעות אלרגיות שונות כתוצאה מהעובשים המשגשגים במסננים ובצנרת המיזוג. בנוסף לכך, ישנם אלרגנים שונים הנישאים ברוח, המוצאים את דרכם לחלל הביתי דרך מערכות המיזוג החשמליות וגורמים לתסמיני אלרגיה, בעיקר בתקופות האביב והסתיו. הסימפטומים האלרגיים הם בין הגורמים המרכזיים לנטישת המזגנים בימינו.

  • מונע את בעיות היובש – בניגוד למערכות המיזוג החשמליות המחממות את החדר על ידי פליטת אוויר חם, מערכות ההסקה המבוססות על נפט לא גורמות לייבוש האוויר. לכן הן לא גורמות לכאבי ראש, התייבשות, דמעת יתר, יובש בעיניים או תסמינים אחרים הנגרמים על רקע רמות נמוכות במיוחד של לחות באוויר.
 
 
 
נפט לחימום ביתי
 
 
 
 
  • חימום אחיד של החלל – יתרון משמעותי במיוחד העומד לצדן של מערכות ההסקה הביתיות המבוססות על נפט, הוא החימום האחיד של האוויר. בניגוד למזגנים, מפזרי חום או פתרונות הסקה אחרים הגורמים לחימום ממוקד ולא אחיד, מערכות ההסקה בנפט גורמות לחימום אחיד ואיכותי של האוויר, כך שהטמפרטורה זהה בכל נקודה בחלל.

  • חימום שלא מושפע מגורמים חיצוניים – עשרות אלפי דירות בכל רחבי הארץ נותרו בשנים האחרונות ללא אספקת חשמל במהלך ימים שלמים במספר מועדים במהלך החורף. מיותר לציין שמערכת המבוססת על נפט היתה אדישה לכך והמשיכה לחמם את הבית, חרף הפסקות החשמל.
 

אספקה של נפט לחימום ביתי זו עבודה למומחים

 
חברת א.ק.א דלקו בע"מ מתמחה בשיווק ובהפצה של סולר ונפט ישירות ללקוח מבתי הזיקוק. בהתאם לכך, מספקת החברה לכלל לקוחותיה את המחירים הנמוכים ביותר בשוק.
 
לקבלת פרטים נוספים על היתרונות של נפט לחימום ביתי אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת א.ק.א דלקו בע"מ בטלפון מספר - 073-7820065.