מת"ס

 
בעלי ציי רכב גדולים? זקוקים לאספקת סולר למת"ס?

הגעתם למקום הנכון.

א.ק.א דלקו מספקת סולר למרכזי תדלוק סולר (מת"ס).
מוזמנים ליצור קשר 073-7820065 ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
אספקת סולר למת"ס

כאשר יש לכם צי רכבי דיזל גדול הדורש תדלוקים רבים ותכופים, ייתכן בהחלט שפתרון יעיל תפעולית וכלכלית עבורכם הוא מת"ס. מרכז תדלוק הסולר (מת"ס = מרכז תדלוק סולר) מספק לכם תדלוק מהיר, יעיל וחסכוני בכל זמן שתרצו ולפי הצורך, במחירים תחרותיים מאוד ובנוחות תפעולית מקסימלית. הפעלת מרכז תדלוק סולר או תדלוק במתקן כזה במיקום מחוץ לארגון מחייבת כמובן זמינות מלאה ורצופה של הדלק ואיכות סולר מעולה המספקת הפעלה אופטימלית של הכלים – את כל אלה ועוד אנחנו מספקים לכם במסגרת שירות אספקת סולר למת"סים בחברת א.ק.א דלקו בע"מ.
 

כיצד פועל המת"ס

 
 
 
מת"ס יכול לפעול מהשטח התפעולי של הארגון (מפעל, מרכז לוגיסטי וכיוצא באלו) או מתחנת דלק. בשטח התפעולי עצמו הפעלת המרכז לתדלוק סולר היא כמובן פשוטה יותר כי המכל מוצב בבטחה ובאופן תקני בשטח והרכבים השונים מתדלקים בהתאם לצורך – כולל כמובן תיעוד מדויק של הסולר ואפשרויות לתיעוד ובקרה על רכבים שמילאו סולר במרכז. בתחנות דלק, המת"ס מחובר למכל סולר נפרד או למכל הסולר הכללי אך עם מערכת משאבות נפרדת, כך שהלקוח מקבל בקרה מלאה על הסולר הנצרך, אילו רכבים צרכו אותו וכן הלאה. מת"ס מאפשר גם נוחות פיננסית טובה יותר מבחינת תשלום על הסולר, עלויות כלליות והתייעלות טכנית.
 
 
 
מת"ס
 
 
 
 

פתרונות אספקת סולר למת"ס של דלקו

 
  • אספקה יעילה ומהירה ישירות מבית הזיקוק ועד למכל הסולר של המת"ס שלכם.
  • הובלת סולר באופן תקני ובטיחותי, במכליות מאושרות העוברות תחזוקה ובדיקות תקופתיות.
  • שיווק ישיר של סולר, מבית הזיקוק לאתר הלקוח, חיסכון כספי והצעת מחירי סולר אטרקטיביים במיוחד.
  • עבודה בצמוד לחברת סונול ודור-אלון המפעילה מרכזי תדלוק סולר רבים בתחנות בפריסה ארצית.

חברת דלקו

 
חברת א.ק.א דלקו בע"מ פעילה בשוק הדלקים כבר יותר מ-15 שנה ומציעה ניסיון עשיר, קשרים מקצועיים בתעשייה, אמינות ללא פשרות ומחירים תחרותיים מאוד. אנחנו מספקים סולר למת"ס בכל רחבי ירושלים והסביבה.
מחפשים ספק אמין ומשתלם של סולר למת"ס? רוצים להוזיל את עלויות התדלוק שלכם? התקשרו עכשיו ל-א.ק.א דלקו ואתם בדרך לחיסכון והתייעלות – 073-7820065.