סולר בירושלים

 
 
סולר להסקה – הדרך היעילה והבטוחה לחימום.

אם אתם צריכים את שירותיה של חברה שתספק לכם סולר בירושלים – אתם בדיוק במקום הנכון.

א.ק.א דלקו בע"מ – אספקת סולר מזוקק ואיכותי עד לאתר הלקוח.

לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו 073-7820065

מהו סולר?

 
סולר הוא דלק נוזלי שהינו תוצר של זיקוק נפט. הסולר מספק אנרגיה גבוהה במיוחד, ומשמש היום לצרכים רבים, לרבות תדלוק מכוניות, הנעת מכונות וחימום.
 

למה דווקא סולר לחימום?

 
בגלל כל היתרונות הרבים שיש לו:
 
 
  • חימום אחיד - כאשר מחממים באמצעות סולר בירושלים הקרה, כמו גם בכל מקום אחר, מתקבלת טמפרטורה אחידה בכל החלל המחומם, כך שבכל חדר וחדר - חמים ונעים.

  • חימום לא מייבש - מזגנים אולי קלים יותר להפעלה ומספקים חום מיידי, אולם החום שהם פולטים מאוד מייבש את האוויר. התוצאה היא, שאנשים שיושבים בחלל המחומם באמצעות מזגן סובלים מאוד מעור יבש ומיובש חזק בעיניים, הדבר פוגם בשגרה היומיומית. לעומת זאת, כאשר מחממים באמצעות סולר, משיגים חימום נעים שאינו מייבש את האוויר, המאפשר להמשיך בחיוך ובשמחה בשגרת החיים.
 
 
 
סולר בירושלים
 
 
 
 
  • מחיר הוגן - אמנם, גם רכישה של סולר בירושלים ובכל מקום אחר עולה כסף, אולם החימום באמצעותו עולה הרבה פחות מחימום באמצעות מזגן - שצורך הרבה מאוד חשמל.
 

למה דווקא א.ק.א דלקו?

 
בגלל כל הסיבות שיכולות להיות :

  • איכות - הסולר שאנחנו משווקים מגיע אלינו ישירות מבתי הזיקוק, כל שמדובר בסולר מאוד איכותי ואמין. הסולר מגיע אליכם במכליות עם תו תקן של מכון התקנים, כך שהוא שומר על איכותו ומאפשר לכם לחמם ביעילות את כל סוגי המבנים.

  • שירות - א.ק.א דלקו מספקת סולר בירושלים ובסביבותיה בתוך זמן קצר מאוד, גם בהתראה קצרה. אנחנו עובדים עם חברות, מפעלים, ועדי בתים ולקוחות פרטיים בכל אזור ירושלים ומספקים סולר גם על פי הסדר קבוע וגם בהזמנה חד פעמית, תמיד בחיוך ועם נכונות לתת שירות.

  • מקצועיות - אנו מעסיקים צוות עובדים מקצועי בלבד, אשר עבר את כל ההדרכות וההכשרות הנדרשות בתחום אספקת הדלקים. הצוות שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת סוג הדלק המתאים לכם, וידאג לשווק לכם סולר בירושלים או כל דלק אחר שתצטרכו - בדיוק בזמן שנקבע ובחיוך.

  • מחיר - המחירים שאנו גובים עבור סולר בירושלים הינם מחירים הוגנים ביותר, המאפשרים לכם ליהנות מכל כמות הסולר שאתם צריכים כדי שהחורף שיהיה באמת חם ונעים.
 
 
אז כדי להיות מוכנים לחורף ולדאוג לאמצעי חימום – הזמינו סולר בירושלים עוד היום.
צלצלו אלינו, 073-7820065.