סולר להסקה בבניינים משותפים

 
 
 
בחודשי החורף בישראל, הטמפרטורות יורדות לעיתים בצורה קיצונית. באיזורים ההרריים כגון צפת, רמת הגולן והרי ירושלים הטמפרטורות יורדות בכל שנה גם אל מתחת לאפס. כתוצאה מכך העיסוק בחימום הבית הוא רב. קיימות מספר אפשרויות שונות לחימום הבית. ניתן להשתמש במכשירים שונים המתבססים על תשתית החשמל, כגון תנורי חימום, מזגנים ורדיאטורים. מנגד, רבים בוחרים לחמם את ביתם באמצעות הסקה או תנורים המתבססים על סולר.
 
קניית הסולר נדמית כמסובכת, אך ניתן להשיג את הסולר בצורה קלה באמצעות חברות המספקות את השירות הזה. שימוש בחברה איכותית ומהימנה תבטיח אספקה תדירה של הסולר עד הבית, במחירים נוחים ובצורה בטיחותית. כך אינכם נדרשים כמעט להתעסק בהעברת הסולר או בהשגתו.
 
 
 
סולר להסקה בבניינים משותפים
 
 
 
 

היתרונות השונים בהסקת בניינים משותפים על ידי סולר:

 
  • חימום אחיד של החלל – מכשירי החשמל השונים המשמשים אותנו לחימום הבית, המגזן, התנור והרדיאטור, מחממים לרוב באיזור ממוקדים. חימום באמצעים אלו לא יגיע תמיד לכל האיזור בדירה או בבית. כתוצאה מכך, נוצר מצב בו איזור אחד בבית חם מאוד ובמקביל איזורים אחרים קרים כאילו אין בכלל חימום בבית. שימוש בהסקה על בסיס סולר על מנת לחמם את הבית או הדירה, מחממים את הבית בצורה יחסית אחידה. כך יש תחושת חמימות נעימה בכל הבית.

  • חסכון בכסף – מחירי החשמל עולים באופן תדיר, והדבר מתבטא במיוחד בחודשי החורף בהם אנו נדרשים לשימוש מוגבר בחימום הבית והדוד החשמלי. שימוש בחשמל לחימום הבית מעלה באופן משמעותי את חשבון החשמל של הבית. בנוסף, בגלל החימום הלא אחיד גורם לכך שאנו מדליקים מספר מכשירים שונים, כדי לחמם את כל החללים. מעבר לחימום הבית באמצעות סולר עשוי להוזיל את העלויות המדוברות ולעזור לנו לחסוך בכסף.

  • אוויר לח ובריא יותר – כל אדם שחימם בחורף את ביתו באמצעות המזגן או התנור מכיר את השפעות היובש באוויר. הדבר מטריד משלל סיבות. האוויר היבש גורם ליובש בעור ובשפתיים, וכתוצאה מכך עלולים להיגרם פצעי יובש. בנוסף אוויר יבש גורם ליובש בעיניים ולעיתים לקשיי נשימה או כאבי ראש. כל אדם מושפע בצורה אחרת מהאוויר היבש הנוצר בבית בעקבות הפעלת החימום באמצעות המזגן. שימוש בהסקה באמצעות סולר לא גורמת ליובש באוויר, ומאפשרת להינות מבית חם ומאוויר לח בו זמנית.
 
לסיכום, לשימוש בסולר על מנת לחמם את הבית בחורף יש יתרונות לא מבוטלים. באיזור ירושלים והסביבה, לדוגמא, יש תקופות קרות מאוד בחורף אשר דורשות שימוש רציף בחימום בטמפרטורות גבוהות. סולר הוא אופציה עדיפה על חשמל, כיוון שהוא מחמם את הבית באופן אחיד, לא מייבש את האוויר ועשוי אף לגרום לחסכון בכסף.
 

א.ק.א דלקו – כל מה שנחוץ לחימום בניינים משותפים

 
א.ק.א דלקו בע"מ היא חברה המספקת סולר בין השאר גם לבתים פרטיים ובניינים עבור חימום והסקה. החברה, בעלת ניסיון רב בתחום, תבטיח כי תקבלו את הסולר באופן תדיר כרצונכם ובצורה בטחותית. החברה משרתת לקוחות רבים בירושלים ובאיזורים סביבה, ומספקת עבורם סולר ברמה גבוהה העומד בתקנים המחמירים.
 
לפרטים ולהזמנות צרו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.