phone number
 
 
 
מוקד הזמנות
 
073-7820065
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
א.ק.א דלקו בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
להזמנות
השאירו פרטים:
 
*
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

סולר להסקה בירושלים

 
 
נמאס לכם מהעור היבש שיש לכם בחורף
בגלל השימוש במזגן?
רוצים לשלם פחות על חימום יעיל ואחיד בכל החלל?

אתם צריכים סולר להסקה בירושלים של א.ק.א דלקו,
כי בחורף צריך שיהיה חם.
לפרטים ולהזמנת סולר להסקה באיכות מעולה
חייגו 073-7820065
 

סולר להסקה נגד חימום במזגן

 
אם עד היום חיממתם את חדרי הבית או את חלל בית העסק באמצעות מזגן, תופעות כמו יובש של העור, יובש של העיניים, מחלות חוזרות ונשנות, חימום לא אחיד של החלל וסכום מאוד גבוה בחשבון החשמל בוודאי מוכרות לכם מאוד.

אין ספק שחימום באמצעות מזגן הוא מהיר וכזה שנראה מאוד יעיל, אבל אם בוחנים את ההשלכות שלו עלינו מסתבר שיש לו לא מעט חסרונות.
 

האלטרנטיבה היא חימום באמצעות סולר להסקה

 
 
כל היתרונות האלה הופכים את חומר הבעירה שנקרא סולר להסקה לאחד מאמצעי החימום הטובים והיעילים ביותר, והיום אפשר למצוא אותו בהרבה מאוד בתים ובתי עסק. לסיכום אפשר בהחלט להגיד, שהיום לחימום באמצעות מזגן בהחלט יש תחליף: סולר להסקה.
 
היא מבטלת את כל החסרונות הללו – באחריות מלאה:

  • חימום אחיד בחלל – חימום החדר באמצעות סולר להסקה מביא לטמפרטורה אחידה בכל החלל המחומם ולא רק בחלקים ממנו.
  • אוויר לח ונעים – סולר להסקה אינו מייבש את האוויר, ולכן התופעות הלא נעימות של עור יבש ושל עיניים יבשות מתבטלות לגמרי.
  • שינויים פחות קיצוניים – הטמפרטורה ששוררת בחדר שמחומם באמצעות סולר היא חמימה ונעימה ולא חמה במידה קיצונית. לכן, כשיוצאים החוצה ההבדלים בין הטמפרטורות הם לא כל כך גדולים, ולכן הגוף נשאר עמיד יותר בפני מחלות.
  • יותר כסף בחשבון – סכומי הכסף שמשלמים היום על שימוש בחשמל הם מאוד גבוהים. ברגע שעוברים משימוש במזגן לשימוש בסולר להסקה, מפחיתים מאוד את ההוצאות על חימום, ואפשר לחסוך את הכסף לדברים אחרים.
 
 
 
סולר להסקה בירושלים
 
 
 
 

נוזל הסקה

 
חימום הבית היעיל הוא חלק חשוב ביותר בתכנון של הבית שלכם באופן כללי, בדגש על ימי החורף הקרים והגשומים. עבור רבים מאתנו, החימום הוא חלק הכרחי באיכות החיים בבית שלנו, מכיוון שללא חימום יעיל נסבול קשות מחורף שיכול להגיע לטמפרטורות קרות במיוחד – באזורים כמו ירושלים והריה, אזור הצפון ואף באזור הדרום המדברי.

הפתרונות האיכותיים ביותר בתחום החימום הביתי כיום הם פתרונות של מערכות הסקה – מערכות המתבססות על נפט לחימום ביתי, סולר או אמצעים אחרים עבור בערה ויצירת חום טבעי שמתפשט בצורה איכותית בבית. בתכנון של מערכת שכזו צריך לחשוב על הרבה מאוד פרטים – החל ביציאות השונות של ההסקה וכלה בהפעלה האוטומטית שלה בשעות מסוימות במידת הצורך. עוד דבר חשוב במיוחד הוא חומר הדלק עליו ההסקה תהיה מבוססת, וכעת נבין במה בדיוק מדובר כשאנחנו מדברים על נוזל הסקה
 

כיצד נוזל הסקה מסייע לחימום הבית

 
המונח "נוזל הסקה" הוא מונח שמתאר מוצר ספציפי, שמיוצר בדרך כלל מתרכובת של כמה חומרי דלק שונים, בדרך כלל גם במטרה למחזר שימוש בחומרים שכבר נעשה בהם שימוש כזה או אחר קודם לכן. כך, נוזלי הסקה בדרך כלל מורכבים משמנים תעשייתיים ממוחזרים – כך ניתן למנוע זיהום רב שנוצר כתוצאה מעבודה של מפעלים ושל מוסכים, לטהר את השמנים בהם נעשה שימוש קודם, ולהפוך אותם לראויים עבור הסקה יעילה, לידידותיים לסביבה ולמנוע זיהום של מי תהום, על הדרך. עוד יתרון של נוזלי ההסקה מסוג זה הוא שהם בדרך כלל זולים יותר מאפשרויות אחרות, אך המחירים משתנים בהתאם לסוג הנוזל ולערבוב שלו עם חומרי דלק אחרים במידת הצורך.

כיצד הוא מסייע לחימום יעיל? כאמור, בכדי לתכנן מערכת חימום יעילה באמצעות הסקה, יש צורך לתכנן אותה עם חומר הדלק האיכותי ביותר והמתאים ביותר לצרכי הבית. באמצעות נוזל הסקה, ניתן לתכנן את הסקת הבית שלכם בצורה חכמה מבחינה כלכלית, בלי לוותר על החימום היעיל של הבית ועל איכות האוויר שיוצא ממערכת ההסקה שלכם. כמובן שישנן אפשרויות רבות אחרות כמו נפט לחימום ביתי, סולר ועוד – אבל כדאי להכיר את כל האפשרויות לפני שאתם מקבלים החלטה אודות מערכת ההסקה האיכותית של הבית שלכם
 

א.ק.א דלקו לשירותכם

 
א.ק.א דלקו מתמחה באספקת סולר להסקה בירושלים וגוש עציון עד לאתר הלקוח, ומשרתת לקוחות רבים בירושלים ובסביבתה. השירות ניתן בהתחייבות לאספקת סולר איכותי במיוחד המגיע ישירות מבתי הזיקוק ולעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו מראש עם הלקוח. את הסולר אנו מובילים במכליות בעלות תו תקן בלבד, המבטיחות שהוא יגיע אליכם כשהוא שומר על איכותו הגבוהה ויכול לאפשר לכם לחמם את החלל בצורה יעילה ואיכותית.

אם גם אתם רוצים ליהנות מחימום אחיד של החלל ומחיסכון כספי בהוצאות החשמל – פנו אלינו עוד היום וקבלו סולר להסקה שיעשה את ההבדל.
 
 
לפרטים ולהזמנות צרו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.