סולר לתעשייה

 
 
כשאתם צריכים סולר לתעשייה – אתם צריכים את א.ק.א דלקו.

אספקת סולר באיכות מעולה עד אתר הלקוח,
שירות מקצועי ואדיב ועמידה מדויקת בלוחות הזמנים.

לפרטים ולהזמנת סולר לתעשייה חייגו עכשיו 073-7820065

 

השימושים השונים של סולר לתעשייה

 
סולר הוא היום אחד מהדלקים המבוקשים ביותר בתעשייה, שכן באמצעותו ניתן להפעיל הרבה מאוד סוגים של מכונות בצורה נוחה ולא יקרה. העובדה שהפעלת מכונות באמצעות סולר היא הרבה פחות יקרה מכל אפשרות אחרת, הופכת את הסולר לחומר המצוי כמעט בכל מפעל – כאשר בכל מפעל הוא משמש לצרכים שונים, ביניהם:
 
 
  • הפעלת גנרטורים – יש הרבה מאוד מוסדות ומפעלים אשר חייבים להמשיך לתפקד גם במצבי חירום כגון דליקות, מלחמות ועוד. מכיוון שבמצבים כאלה מערכת החשמל בדרך כלל מפסיקה לתפקד, חייבים להימצא במקומות אלה גרטורים שיספקו גיבוי לכל המערכות והמתקנים שצריכים להמשיך לפעול. על מנת שזה יקרה, על בעלי החברה ליצור קשר עם חברה המתמחה באספקת סולר לגנרטורים, ולוודא שמדובר בסולר איכותי מהסוג שמתאים להפעלת המערכות הנמצאות במקום. הדבר נכון, כמובן, גם אם מעוניינים בהפעלת גנרטור שבת ולא רק גנרטורים שצריכים לפעול בשעת חירום.

  • הפעלת מכונות – כיום יש לא רק רכבים שיכולים לנסוע על סולר, אלא גם לא מעט מכונות שיכולות לפעול באמצעותו. מכיוןן שהרבה יותר זול לרכוש סולר לתעשייה מאשר לחבר את כל המכונות לחשמל, הרי שאין ספק שרכישת סולר היא האפשרות הטובה ביותר עבור כל בעל מפעל.
 
 
 
סולר לתעשייה
 
 
 
 

יתרונות הסולר

 
היתרון הגדול ביותר של סולר לתעשייה על פני חשמל ודלקים אחרים, היא העלות הלא יקרה שלו. מחירו של הסולר מאפשר לרכוש כמות גדולה שלו ולהשתמש בו לאורך זמן, כך שהשימוש בו מאפשר לבעלי המפעלים והמוסדות השונים לחסוך לא מעט.

כשרוכשים סולר לתעשייה מחברה המתמחה בתחום ומוודאים שמדובר בסולר איכותי שמגיע ישירות מבתי הזיקוק במכליות שעומדות בכל דרישות התקן – אפשר להיות בטוחים שהמכונות והגנרטורים יעבדו באופן תקין ולאורך זמן.
 

א.ק.א דלקו לשירותכם

 
א.ק.א דלקו מתמחה באספקת סולר לתעשייה ועובדת עם מפעלים, מוסדות וחברות רבים בכל אזור ירושלים. החברה מתחייבת לעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ולאספקת סולר איכותי בלבד – באחריות.
 
 
לקבלת מידע נוסף ולהזמנת סולר לתעשייה צרו עמנו קשר טלפוני או פנו אלינו דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.