אספקת נפט בירושלים

חימום ביתי

בחודשי החורף, הביקוש לנפט עולה עקב הצורך בפתרון הסקה יעיל ונעים. הנפט מציע נקודת קיפאון נמוכה יותר מזו של הסולר ולכן הוא מבוקש באזורים הקרים של ישראל, דוגמת ירושלים וסביבתה. אז אם נגמר לכם הנפט והטמפרטורות מתחילות לצנוח, הגעתם למקום הנכון! חברת דלקו פועלת בתחום של אספקת נפט וסולר משנת 2000 ופועלת בשיטת השיווק הישיר מבתי הזיקוק, כך שאתם מקבלים מוצר איכותי ואמין במחירים מנצחים.

תהליך אספקת נפט ללקוחות

  • אפיון הצרכים – השלב הראשון בתהליך אספקת נפט כולל מיפוי ואפיון הצרכים של הלקוח. אם אתם מתקשים להעריך את כמות הנפט הדרושה לכם, נציגי החברה ישמחו לסייע לכם להבין לאיזו כמות אתם זקוקים וכמובן שבהתאם לצורך ניתן לעשות שינויים מעת לעת.

  • ההזמנה הטלפונית – לאחר שמתקבלת ההחלטה בנוגע לכמות הנפט הדרושה ללקוח, יש למסור לנציגי השירות את הכתובת המדויקת של הלקוח, לספק פרטי התקשרות ולקבוע באיזה מועדים מעוניין הלקוח לקבל את האספקה. במידת הצורך, תוכל החברה לספק את הנפט עוד באותו היום שבו בוצעה ההזמנה הטלפונית.

  • שינוע הנפט ללקוח – הנפט מגיע לבית הלקוח או לבית העסק של הלקוח כשהוא נמצא במכליות תקינות המתאימות לאחסון ושינוע של נפט. כל ציוד ורכבי השינוע, בדגש על המשאיות והמכליות, עוברים בדיקות תקופתיות ועבודות התחזוקה הדרושות מבוצעות באופן יומיומי למניעת תקלות.

  • העברת הנפט למכלי האגירה של הלקוח – את הנפט מעבירים אנשי המקצוע של החברה מהמכלית למכלי האגירה של הלקוחות באמצעות משאבות מתקדמות שפעולתן שקטה מאוד. הודות לידע הטכני ולאביזרים המיוחדים שבהם נעשה שימוש במסגרת הפעילות של החברה, באפשרותנו לספק נפט גם במקרים שבהם הגישה למכלי האגירה מאתגרת או מורכבת.

אספקת נפט בירושלים
  • הובלת ואספקת הנפט: הנפט המוזמן מובל לאתר הלקוח באמצעות מכלית מתאימה ותקנית. כל המכליות של דלקו מאושרות לשימוש ועוברות בדיקות תקופתיות ותחזוקה מקצועית לבטיחות ואמינות. הנפט מועבר למכל האגירה המתאים שלו באמצעות משאבות שקטות ותוך יישום כל אמצעי הבטיחות. ניתן לספק נפט להסקה או לצרכים אחרים גם במיקומים מורכבים ובעייתיים מבחינת גישה.

בשירות אספקת נפט של חברת דלקו אתם מקבלים מחירים זולים ותחרותיים מאוד ביחס לשוק, זמני אספקה מהירים מאוד, נפט באיכות מעולה ללא פשרות ויעילות תפעולית בכל הקשר.

אספקת נפט בירושלים והסביבה – רק דלקו!

חימום באמצעות נפט מספק חימום יעיל ובהחלט נעים יותר. זהו אמצעי חימום העמיד בפני טמפרטורות קיפאון ואשר ישרת אתכם נאמנה גם במצבים של הפסקות חשמל ארוכות. חברת דלקו מתמחה בתחום כבר יותר מ-15 שנה ומספקת נפט לחימום ביתי תוך מתן דגש על שירות מעולה בכל מובן – תפעולי, כלכלי ושירותי.

אספקת נפט ללקוחות עסקיים ופרטיים

למרות היתרונות הרבים הגלומים בהסקת הדירה או בית העסק באמצעות נפט, עדיין רבים מהישראלים נמצאים בלבטים בנוגע למעבר למערכות הסקה המבוססות על נפט. זאת ככל הנראה על רקע העובדה שרבים לא מודעים לכך שהיום קל יותר מאי פעם ליהנות מאספקה סדירה וקבועה של נפט ישירות עד הבית או בית העסק. תרשו לנו לתאר עבורכם את תהליך אספקת הנפט בחברת א.ק.א דלקו בע"מ, המתמחה באספקת סולר ונפט כבר יותר מעשור וחצי.

הדרך הטובה ביותר לאחסון נפט להסקה ביתית

ירושלים הינה עיר שממוקמת בגובה של כ-850 מטר מעל פני הים ונמצאת בקו פרשת המים הארצי של ישראל. עובדה זאת מסבירה את ימי הקור העזים שיש בחורף שמלווים בכמות משקעים דוגמת גשם, ברד ושלג. בימים רבים צונחות הטמפרטורות עד לאפס ואפילו מתחת אליו. המצב די דומה גם בישובים הנושקים אליה ובפרוזדור ירושלים. אין פלא שאנשים מחפשים פתרונות הולמים לחימום הבית. חימום באמצעות מערכות הסקה ותנורים המבוססים על אנרגיית הנפט הינן מהפופולאריות והמבוקשות ביותר. אספקת נפט ביתי נחוצה לתפעול מערכות אלו.

סולר בגוש עציון
אמצעי חימום בחורף

אספקת נפט ביתי על פי הזמנות

המערכות צורכות כמויות רבות של נפט והדרך הטובה והמקובלת ביותר היא לאחסן את הנפט במיכלים גדולים שמתחברים אל המערכות, או כאלו שניתן לשאוב מהם נפט לפי הצורך. את הנפט מספקת מיכלית שמותאמת בצורה מושלמת להובלתו והיא תגיע לכל בית על פי הזמנה מסודרת שנקבעה מראש, או אחרת דחופה. אנשים רבים עסוקים בענייני היומיום, מבלים את זמנם בעבודה ורוצים מילוי של המיכלים גם כאשר הם נעדרים מהבית. שיטת עבודה זאת מחייבת תיאום ומבוססת על אמון. לצורך כך, יש לבחור ספק אמין אשר מנוסה באספקת נפט ביתי, מכיר את כל הפרוצדורה ומספק נפט איכותי.

אספקת נפט ביתי על פי סידור קבוע

מרבית הלקוחות רוצים ספק קבוע אשר מולו יתנהלו לאורך שנים. נדרשת השקעה ראשונית בהתקשרות מסוג זה והיא מחייבת את הלקוח והספק כאחד. יש צורך להראות לספק את המיכל ומיקומו, להסביר לו על הצרכים העונתיים, ולהזמין נפט על פיהם. לעיתים, הנפט יוזמן במנות קטנות ולפעמים, בכמות ליטרים רבה שתספיק לפחות לעונה אחת. הספק מצידו אמור להשקיע בלימוד צרכי הלקוח ולהכיר את המיכל והגישה אליו. מילוי המיכל כולל הזמנת אספקה מסודרת בצירוף תעודת משלוח והנפקת חשבונית.מומלץ להתקשר לחברת א. ק. א דלקו בע"מ אשר יש לה תשתית מסודרת לשירותי אספקת נפט ביתי ללקוחות פרטיים ולמוסדות. למנהליה ולעובדיה יש ניסיון מצטבר רב שנרכש לאורך שנים והם יעמידו אותו ואת הידע שלהם לרשות כל לקוח ותיק או חדש.