אספקת סולר לתחבורה

דלקו בע"מ – אספקת סולר לתחבורה
מכליות מקצועיות ומטופלות, מחירים הוגנים ויעילות שיא בהזמנות ואספקה

אם יש לכם חברת תובלה, חברת הסעות, חברת עבודות תשתית וצמ"ה או שאולי אתם מנהלים אופרציה מורכבת ומרוחקת הכוללת שימוש ברכבים, אז אתם בהחלט זקוקים לשירות אמין, יעיל ותחרותי של אספקת סולר לתחבורה. אספקת דלק מקצועית ומדויקת היא מרכיב מהותי בהצלחה עסקית ובעמידה בזמנים של פרויקטים שונים.

עבודה מול ספק דלקים זמין ומקצועי מאפשרת לכם לבטל את הצורך בנסיעות לתחנות תדלוק מרוחקות ואת ההמתנה יקרה לדלק והיא חוסכת כסף שאחרת היה מתבזבז על הפסקת העבודה של נהגים וכלים.

אספקת סולר לתחבורה

חברת דלקו משווקת ומפיצה דלקים מכל הסוגים כבר יותר מ-15 שנה, בשיטת השיווק הישיר המאפשרת לכם אמינות ויעילות לצד אבטחת מוצר מעולה ומחירים אטרקטיביים במיוחד. בחירה בנו כספק סולר לתחבורה שלכם מספקת לא רק דלק איכותי אלא גם ראש שקט ויעילות פיננסית שלא הכרתם.

פתרונות סולר לתחבורה

  • שינוע הסולר עד לאתר הלקוח – באמצעות מכליות דלק תקניות ומאושרות ועם נהגים קבועים ומיומנים. כל המכליות שלנו עוברות בדיקות תקופתיות וטיפול שוטף.
  • זמינות מעולה ורחבה באספקת הסולר – לפי הזמנה קלה ונוחה או לפי לו"ז חודשי קבוע.
  • התאמה אישית וגמישות – תיאום הובלת הסולר לשעות של פריקה, העמסה או הפסקת נהגים על מנת לצמצם את עצירת הפעילות למינימום.
  • הצבת מכלי תדלוק תקניים ונוחים לשימוש באתר הלקוח – לתדלוק עצמי לפי הצורך.
  • אספקה ישירה – אספקה ישירה ומהירה למכלי הדלק של כלי צמ"ה וקבלני עפר.

שירות אספקת סולר לתחבורה מאפשר לכם, בפשטות, לקבל את הסולר עבור כלי הרכב ישירות אליכם, בלי טרטורים, בלי נסיעות מיותרות ובמחירים שלא תוכלו לקבל בשום תחנת דלק – אנחנו מובילים אליכם את הדלק ישירות מבתי הזיקוק ואתם חוסכים בדמי התיווך ובשאר ההוצאות.

אספקת סולר של חברת דלקו

בדלקו מציעים לכם שירות פשוט, אמין, כדאי כלכלית ושקוף של אספקת סולר לתחבורה. מכליות מקצועיות ומטופלות, מחירים הוגנים ויעילות שיא בהזמנות ואספקה. סולר עד אתר הלקוח, בלי משחקים ובלי עיכובים מיותרים! שטח השירות שלנו כולל את ירושלים רבתי.

מחפשים ספק אמין ומשתלם של סולר לתחבורה?
התקשרו עוד היום ל- דלקו ואתם בדרך לעסקה מנצחת 02-6233399.