דלקנים

אם יש לכם עסק ואתם רוצים לדעת בדיוק כמה כסף העובדים שלכם מוציאים על דלק
אם יש לכם רכב פרטי ואתם רוצים להיות עם היד על הדופק בכל מה שקשור בהוצאות הרכב
אם אתם רוצים הנחה קבועה ומשמעותית במחירי הדלק
דלקנים של סונול הם התשובה המושלמת עבורכם
הם יאפשרו לכם לדעת בדיוק כמה כסף אתם מוציאים על הדלק שלכם.

מהו דלקן סונול?

דלקן סונול הוא התקן אוטומטי ממוחשב ומיוחד של חברת סונול, אשר מאפשר לכם לתדלק בצורה פשוטה וקלה בתחנות הדלק של סונול. אז הגידו שלום להעברת כרטיס האשראי ולהקלדת מספר הרכב – כי הכל מתבצע באמצעות הדלקן אשר רשום על שמכם. הדלקן מאפשר לכם לתדלק באופן עצמאי וללא כל עזרה ממתדלק – גם לאחר שעות הפעילות של התחנה, או בשירות מלא ללא תוספת תשלום. פעולת התדלוק מתייעלת מאוד עבורכם את והופך לפשוטה יעילה ומסודרת.

איך זה עובד?

פשוט מאוד. כשיש לכם דלקן, אתם מגיעים אל תחנת הדלק, לוקחים את המשאבה המתאימה שמכילה את סוג הדלק הדרוש לרכב שלכם, מכניסים אותה אל פיית התדלוק וממתינים לזיהוי הדלקן שלכם. ברגע שיש זיהוי מתחיל התדלוק, ובסיומו אתם מחזירים את המשאבה למקום וממשיכים בנסיעה. עד כדי כך פשוט.

דלקנים - למה זה טוב?
כי אפשר לדעת בדיוק כמה כסף מוציאים על דלק
וזה מצוין גם עבור לקוח עסקי קטן עם רכב בודד ובוודאי גם עבור בעל עסק שברשותו צי רכבים הניתנים כחלק מהסכם העבודה לעובדים. באמצעות הדלקן יכול בעל העסק לדעת בדיוק כמה הוא ו/או העובדים מוציאים על דלק ולבדוק האם ואיך אפשר לצמצם הוצאות.
כי זה חוסך הרבה מאוד ביורוקרטיה וזמן
שימוש בדלקן סונול מאפשר לכם, כבעלי עסקים, לעבור רק על חשבונית תדלוק אחת ולא על מאות חשבוניות ולדעת בדיוק מה קורה מבחינת הוצאות.
כי זה מגביר את מידת האמינות
דלקן של סונול מבטיח שתקבלו רק חשבוניות של רכבים המורשים על ידכם ותשלמו רק את מה שאתם באמת צריכים.
כי הרבה יותר קל לבצע מעקב
השימוש בדלקנים של סונול יאפשר לכם לאתר חריגות בצריכת הדלק, כך שאם עובד חורג מהתקציב בצורה משמעותית – תוכלו ברגע אחד לחסום לו את אפשרות התדלוק.
דלקנים אוניברסליים

מה התהליך ואיך משלמים את חיובי הדלקן?

כשאתם חותמים על הסכם התקנת דלקן סונול אתם מקבלים הנחה קבועה ואטרקטיבית ממחיר המחירון. אתם חותמים על הוראת קבע לחברת סונול וסוכן שירות מטעמנו יגיע ויעדכן אתכם בכל הנתונים ידאג לצרכיכם האישיים וימלא ביחד איתכם את ההסכם. לאחר בדיקה ואישור של ועדת אשראי תופנו לתחנת שירות באזור מגוריכם להתקנת הדלקנים. בסוף כל חודש תקבלו מסונול דו"ח מפורט הכולל את כל התדלוקים שביצעתם באותו חודש ואת הסכום לתשלום שירד מחשבונכם. כמו כן, באפשרותכם לראות בכל רגע נתון את כל נתוני התדלוק באתר המאובטח של סונול, מה שמאפשר לכם להיות מסוגלים לשנות דברים כדי לצמצם הוצאות לא רק בסוף החודש.

נפט לחימום ביתי – היתרונות המרכזיים

הנהנים העיקריים משירותי הדלקן הם כאמור לקוחות עסקיים אשר מנהלים צי רכב של חברה, בכל גודל שהוא, שכן כך מתאפשר להם מעקב וייעול של הצי. ההתקנה עצמה מתבצעת בכל מוסך שהוא בפריסה ארצית רחבה יחסית. סוגי הדלקנים ללקוחות עסקיים נחלקים לשניים: האחד, המיועד לכלי רכב קטנים ובינוניים, והשני מיועד לכלי רכב גדולים (כאלה שבהם יש צורך בקריאת מד תדלוק). המשותף לשני הסוגים הוא טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת את ביטול המנגנון ברגע שמוציאים אותם מהרכב. מעבר לסוגי הדלקנים שצוינו, ישנם סוגים שונים של כרטיסי תדלוק – כרטיס נהג, אשר משויך לנהג ומזהה אותו על פי מספר תעודת הזהות שלו, ויתרונו הוא שניתן להגביל את שימושו לפי בקשת המנהל (מנהל החברה למשל יכול להגביל את העובד שלו בשימוש בכרטיס); כרטיס רכב, המשויך למי שהרכב רשום על שמו – דהיינו הלקוח ולא הנהג עצמו, אך גם בו ניתן להגביל את השירות; כרטיס מאסטר, גם הוא משויך ללקוח עצמו, אך לא ניתן להגבילו והוא יכול להיות בשימוש חופשי; ואחרון חביב – כרטיס אינטרנטי, אשר נתוניו משודרים אוטומטית לאינטרנט כך שמנהל הצי יוכל לעקוב אחר המתרחש.

דלקנים ללקוחות עסקיים

כאמור, לדלקן יש יתרון עצום בריכוז הרכישות ובעצם הוא מהווה כלי מודרני המחליף את השימוש המסורבל בחשבוניות למיניהן ומאפשר מעקב בראייה רחבה וללא טעויות. ניתן לרכשו גם בתחנות הדלק, כאשר כל תחנה מציעה חבילות שונות בהתאם לסוג הצרכן ולאופן ותדירות השימוש שלו בדלקן. בחלק ניכר מהחבילות, תינתן הנחה על עלות הדלק בעצם רכישת דלקן עסקי. בחברת א.ק.א דלקו מציעים מגוון חבילות לדלקן ללקוחות עסקיים באמצעות תחנות בפריסה ארצית רחבה. חבילות אלה יעניקו לכם שליטה על כל צי רכבים בגודל שהוא.

התקנת דלקנים

חיפוש אחר תחנת דלק קרובה שפתוחה מתי שאנחנו רוצים, והצורך באמצעי תשלום נגיש, מביאים לעלייה בביקוש לדלקנים ברכבים. מי שקיבל דלקן מהעבודה בכלל נחשב כמו מישהו ש"שיחק אותה", כך שבשנים האחרונות ניתן למצוא יותר ויותר נהגים פרטיים שחפצים בהתקן המיוחל, והתחרות בשוק הולכת וגוברת.

דלקן, מעבר להיותו כלי ממוחשב, מהיר ויעיל, הוא גם חכם מאוד. הדלקן הוא מעין טבעת שאגור בה ידע אשר בזכותו ניתן לתדלק ללא תדלוק פיזי. כלומר – הטבעת צוברת בתוכה את כל פרטי הלקוח, כולל את מספר האשראי שלו, ולכן אין צורך לתדלק ידנית אלא רק לעבור בתחנת הדלק המתאימה, גם אם היא סגורה. המצאת הדלקן נחשבת לדבר מהפכני, במיוחד עבור עסקים המנהלים צי רכבים לעובדי החברה. לצד יתרונות הדלקן הרבים, שכבר ידועים למרבית הצרכנים, עדיין ישנם פרטים עמומים בנושא. ננסה לעשות סדר:

כיצד מתקינים דלקנים?

איך זה בעצם עובד? הדלקן, כפי שנאמר, הוא טבעת חישוק המולבשת על פתח מילוי הדלק, ובעצם מתקשרת עם לוח אלקטרוני ומזינה עבורו את המידע הנחוץ. הטבעת (בעצם "הדלקן") מותקנת בתחנות הדלק השונות על ידי מי שמוסמך לכך. שימו לב כי התחנה שתתקין לכם את הדלקן זוהי בעצם החברה שבה תצטרכו לתדלק בעת שתרצו, כי הדלקן עובד רק עם רשת תחנות אחת, וזהו חסרונות היחיד. דבר נוסף שיש לוודא הוא שמי שיתקין לכם את הדלקן הינו מוסמך לכך, כי לא כל מתדלק רשאי לעשות זאת או עבר את ההסמכה הנדרשת לכך.

סוגי דלקנים

ישנן כמה רמות סיווג של דלקנים, כאשר החלוקה הכללית יותר היא לשניים – דלקן פרטי ודלקן עסקי. דלקן פרטי מיועד ללקוחות פרטיים שפשוט רוצים להתייעל באופן התדלוק והמעקב אחר ההוצאות, לרוב בשל הנוחיות. דלקן עסקי הוא שוק היעד המרכזי של הדלקנים, בשל השליטה המתאפשרת בניהול צי רכבים, מה שיעיל במיוחד עבור מנהלי חברות אשר מעניקים רכבים לעובדיהם ורוצים לפקח על כך בצורה יעילה, במקום להתעסק בחשבוניות.

התקנת דלקנים קיימת גם תת חלוקה של סוגי דלקנים ללקוחות עסקיים – ישנו דלקן המיועד לכלי רכב קטנים ובינוניים, וישנו גם דלקן המיועד לכלי רכב גדולים (שבהם יש צורך בקריאת מד תדלוק). דלקנים אלו מאופיינים גם בסוגי תדלוק שונים – כרטיס נהג, אשר משויך לנהג ומזהה אותו על פי מספר תעודת הזהות שלו; כרטיס רכב, המשויך ללקוח ולא לנהג עצמו; כרטיס מאסטר, שגם הוא משויך ללקוח עצמו, אך בניגוד לשניים הקודמים, לא ניתן להגבילו והוא יכול להיות בשימוש חופשי; וכרטיס אינטרנטי, אשר נתוניו משודרים אוטומטית לאינטרנט.

התקנת דלקנים

אז מה עושים בפועל

בין אם אתה מתעניין כלקוח עסקי ובין אם אתה מתעניין כלקוח פרטי, ניתן לרכוש ולהתקין את הדלקן שתחפוץ בו בחברות הדלק השונות. כאמור, התחנה בה תקנה את חבילת הדלקן תהיה החברה היחידה שבה תוכל לתדלק (וזאת להבדיל מתדלוק רגיל), לכן בבואך לבחור חברה יש לקחת בחשבון, מעבר לאטרקטיביות החבילה, את פריסת התחנות שלה ואת קרבת התחנות השונות לביתכם או למקום עבודתכם. בחברת א.ק.א דלקו מציעים דלקנים המשויכים לתחנות בפריסה ארצית רחבה, ובמגוון חבילות אטרקטיביות משתלמות הן ללקוחות עסקיים והן ללקוחות פרטיים.

איך אפשר להצטרף לשירות ?

א.ק.א דלקו משווקת דלקני סונול בשירות מהיר אמין ובמחירים מעולים
אם גם אתם רוצים ליהנות מכל יתרונות הדלקנים של סונול צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר עוד היום.

אנחנו נשמח לעמוד לשירותכם ולספק את השירות הטוב ביותר במהירות ובאמינות סעו לשלום וחזרו לשלום!