המערכות הנפוצות לחימום ביתי הצורכות נפט

תושבי ירושלים והאזורים הסמוכים לה מכירים את ימי הקור העזים המגיעים לשיאם בימי גשם, שלג וברד חורפיים במיוחד. הטמפרטורות צונחות ובימים רבים הכבישים חסומים בגלל שלגים. אין ברירה אלא לשהות בבתים וכדאי לחממם עם מערכות חימום פופולאריות שחלקן מבוססות על נפט. בית שמחומם באמצעות מערכות המבוססות על אנרגיה המופקת מנפט, נעים לשהייה. החום המופק אינו מייבש ומאפשר להסתובב בבגדים קלים ונוחים גם כאשר הקור החיצוני מקפיא. נפט להסקה ביתית למערכות אלו מובל על ידי מיכליות השייכות לחברה מקצועית בתחום.

נפט להסקה ביתית על בסיס קבוע

מקובל לאחסן את הנפט במיכלים חיצוניים שממוקמים בחצר. מהם מוזרם הנפט אל מערכות ההסקה השונות באמצעות צינורות מיוחדים. יש צורך לדאוג למילוי קבוע של הנפט ומומלץ לא להגיע למצב של חוסר של נפט במיכל. במקרים כאלו נכנס אוויר לצינורות ודבר זה מחייב טיפול מיוחד שיגרום להוצאתו. כדאי וניתן לא להגיע למצב כזה בעזרת חברה מקצועית שמספקת נפט על בסיס קבוע על פי הזמנות מסודרות או דחופות. החברה פועלת בירושלים ובאזורים הסמוכים לה, כולל ישובים בפרוזדור ירושלים והמלצת מנהליה היא למלא את המיכלים בכמות המתאימה לכל העונה.

אמצעי חימום בחורף

נפט להסקה ביתית - רק עם דלקו

דלקו הינה חברה אמינה בעלת מוניטין ומסורת המשווקת נפט להסקה ביתית למגוון רחב של לקוחות פרטיים, מוסדיים ואחרים. למנהלי החברה יש ניסיון רב ועובדיה מנוסים בעבודתם. מומלץ לכל לקוח לפנות ולקבל שירות אישי עד לביתו. השירות אמין והנפט המסופק הינו איכותי.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 02-6233399 ונשמח לעמוד לרשותכם.