הסקות מרכזיות

הטבות ומבצעים מפתים לוועדי בתים המזמינים סולר לחימום.
חברת דלקו מספקת סולר לחימום והסקה עבור מוסדות ציבור, מועצות אזוריות ועוד.

דלקו בע"מ מתמחה בין היתר בשירותי הסקות מרכזיות עבור מוסדות ציבור, מועצות אזוריות ועוד. כמו כן, נציגי החברה עומדים לרשותך בכל מקרה של דילמה או התלבטות על מנת לתאם את היקף האספקה ואת סוג הדלק או הסולר.

שירותי אספקת דלק עבור מוסדות ציבור, מועצות אזוריות וכדומה הם חלק בלתי נפרד מסל היתרונות של חברת דלקו בע"מ. באמצעות התמחות בסוגים שונים של הסקות מרכזיות כאלה, אנו מסוגלים כיום לעמוד בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחות. כמו כן, יש להביא בחשבון את הצרכים המיוחדים של לקוחות מוסדיים בהשוואה ללקוחות פרטיים.

הסקות מרכזיות

היתרון של דלקו בע"מ בא לידי ביטוי בשימוש בצי רכבים מגוון ובטיחותי. אנו שומרים על הבטיחות מהרגע הראשון, משקיעים בהכשרה של כל נהג ואף בוחרים בקפידה את סוגי הדלקים שיגיעו עד אליך. בפרויקטים גדולים וחשובים של הסקות מרכזיות, יש לנו גם את היכולת להתאים עבורך הצעת מחיר משתלמת.

מה ההבדל בין שירותי אספקת סולר?

ההתמחות של דלקו בע"מ היא בנפט לחימום ביתי. עם זאת, אנו מציעים את השירות של הסקות מרכזיות ומוסדות ציבור על מנת להגן עליך. אם התפקיד שלך הוא להיות אחראי על הנושא של הסקת מוסדות ציבור, בתי ספר או מבנים שונים של מועצה מקומית – יש לך כעת אל מי לפנות.
בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל חברה מספקת את אותו שירות או משתמשת באותם דלקים. לכן, היתרון אצלנו בא לידי ביטוי בכמה מישורים שונים:

א. מחירים הוגנים – אנו מגבשים כל סוג של הצעת מחיר בהתאם לאופי הפרויקט ולצרכים שלך. התוצאה היא מחירים הוגנים, אשר בשום פנים ואופן לא באים על חשבון איכות הדלקים והבטיחות בהובלה או השינוע שלהם.

ב. עמידה בזמנים – הסקות מרכזיות חייבות להיות מתואמות מול חברה שמתחייבת לעמוד בלוח זמנים. אנחנו בחברת דלקו בע"מ דוגלים בעמידה בזמנים והניסיון שלנו מוכיח את זה.

ג. שירות מסביב לשעון – עירייה מקומית, מועצה אזורית או כל מוסד ציבורי לא יכולים להרשות לעצמם להישאר בלי זמינות גבוהה של אספקת סולר ודלקים להסקה. לכן אנו מקפידים על שירות מסביב לשעון, עם זמינות במשך 24 שעות ביממה וכמובן 7 ימים בשבוע.

יש לך שאלות לגבי הסקות מרכזיות? רוצה שנרכיב גם עבורך הצעת מחיר משתלמת ונגיע לתקופת ניסיון? כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר. מיד לאחר מכן, נבין יחד איתך את הצרכים הקיימים ונגבש לוח זמנים עם אחריות מול המומחים של דלקו בע"מ.