כרטיסי תדלוק

סונוקאר – כרטיסי תדלוק של סונול שמאפשרים לכם תדלוק מהיר, יעיל וחכם.
לקבלת מידע נוסף חייגו עכשיו 073-7820065

סונוקאר - כרטיסי תדלוק של סונול שעושים לכם תדלוק קל

אם אתם רוצים לייעל את התדלוק שלכם ולהצליח לעקוב אחר ההוצאות שלכם ו/ו של העובדים שלכם על דלק,
אנחנו מזמינים אתכם ליהנות מכל היתרונות של הדלקן ושל כרטיסי התדלוק של חברת סונול.

התקינו עוד היום דלקן סונול – דלקן מתקדם ביותר,
ותדלקו בקלות ובמהירות באמצעות הכרטיס שמתאים לכם:

סוג כרטיס
כרטיס מאסטר
כרטיס שמתאים לארגונים המספקים רכבים לעובדים. הכרטיס משויך לשם הלקוח, מתאים לתדלוק במסגרת שירותי התדלוק האוטומטיים של סונול וניתן להגבלת סכום – על פי רצון הלקוח. את הכרטיס ניתן להעביר בין מנהלי הארגון, כמו גם לתת אותו לקצין הרכב.
כרטיס רכב
כרטיס המותאם לתדלוק האוטומטי של סונול, אשר מתאים גם לעובדים וגם לאנשים פרטיים שמעוניינים לבצע מעקב אחר ההוצאות החודשיות. כרטיס זה משויך ללקוח מסוים על פי שם, כמו גם למספר רכב ולסוג הדלק, וגם הוא ניתן להגבלה על פי רצון הלקוח.
כרטיס נהג
כרטיס המאפשר למשתמש לתדלק באמצעות שירותי התדלוק האוטומטיים של סונול. הכרטיס משויך לנהג על פי שם ומספר תעודת זהות, ומאפשר תדלוק של בנזין ושל סולר כאחד. הכרטיס מהווה פתרון מצוין למנהלי עסקים המספקים רכב לעובדים במקרה שיש צורך ברכב חלופי, כי הוא מבטל את הצורך להשתמש בקופה הקטנה של החברה.

כרטיסי תדלוק סונול

אם גם אתם רוצים להצטרף לאלפי הלקוחות שכבר נהנים מהשירות של א.ק.א דלקו בתחום כרטיסי התדלוק – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו. אנחנו נשמח להסביר לכם באופן מפורט על כל סוגי הכרטיסים ועל השימוש בהם, לספר לכם איך תוכלו לנצל אותם בצורה הכי טובה ולספק לכם רשימה מעודכנת של תחנות סונול בהן ניתן לתדלק באמצעותם. אחרי הכול – כרטיסי תדלוק של סונול דלק מאפשרים לכם כבעלי חברה לדעת בדיוק כמה כסף העובדים שלכם מוציאים על דלק, ולנהל בצורה האופטימאלית את ההוצאות.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת כרטיסי תדלוק שמאפשרים לכם לחסוך בהוצאות –
צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.

כרטיסי תדלוק