מכלי דלק וציוד היקפי

בעבודה עם דלק ועם תדלוק, יש צורך בלא מעט ציוד

דלק הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר של החברה המודרנית שבה אנחנו חיים. בין אם מדובר בדלק שמפעיל את מנועי המכוניות שלנו, בין אם מדובר בחומרי הדלק שאחראיים על חימום הבית שלנו במערכות ההסקה השונות, ובין אם מדובר בחומרי דלק הנחוצים לצרכים תעשייתיים של מפעלים גדולים – אין כל ספק שיש צורך באספקה איכותית של החומרים השונים עבור מטרות רבות בחיי היום יום שלכם. עם זאת, במקרים רבים יש צורך לא רק באספקת חומרי הדלק עצמם, אלא גם בציוד היקפי מסוגים שונים, שמסייע לעבודה היעילה עם חומרי הדלק, בדגש על כל מה שנוגע למכלי דלק. כעת, נבין בדיוק באילו מכלים מדובר ובאיזה סוג של ציוד היקפי מדובר, ועבור מי הפתרונות האלה מיועדים.

איזה שירות מספקת חברת דלקו ללקוחותיה?

  • קודם כל מכלים – מכלי דלק הם מרכיב הכרחי בשימוש בחומרי דלק שונים, במיוחד כאשר מדובר באספקת דלק עבור תדלוק של רכבים שונים. במידה ואתם מפעילים צי רכב, בדגש על רכבים המבוססים בעבודתם על דיזל (סולר), אתם זקוקים למכלים בהם תוכלו לאחסן את הסולר שמסופק לכם בצורה בטוחה ויעילה, ומהם ניתן יהיה לתדלק את הרכבים בצי הרכב שלכם בצורה נוחה. אלה הם למעשה מת"סים – מרכזי תדלוק סולר – ומדובר במכלים גדולים עם פתחי תדלוק יעילים שניתן להשיג דרכנו. מעבר לכך, לקוחות שזקוקים לאספקה של 2,000 ליטר דלק או יותר בכל חודש, מקבלים מאתנו מכל אחסון וציוד היקפי מתאים בהתאם לחוזה ההתקשרות עמנו.

  • ציוד היקפי – מעבר למכלי הדלק עליהם דיברנו, יש גם צורך בלא מעט ציוד היקפי מסוגים שונים ואחרים. דוגמה טובה לכך היא דלקנים – אנחנו עובדים עם דלקנים של חברת סונול, באמצעותם ניתן לתדלק בצורה נוחה ומהירה ובלי להתעכב בתחנת הדלק, ולשלם במרוכז בהתאם לצריכת הדלק החודשית שלכם. מדובר בפתרון יעיל וחסכוני עבור מקומות עבודה ולקוחות פרטיים כאחד. גם כרטיסי תדלוק הם דוגמה יעילה ודומה בהקשר זה. כך, א.ק.א מספקים לכם יותר מרק מוצרי דלק ברמה הגבוהה ביותר – אלא גם את כל הציוד ההיקפי שנחוץ לכם בכדי לעבוד ביעילות. מעבר לכך, כמובן שאנחנו מספקים נפט, סולר ומוצרי דלק אחרים ללקוחות מכל הסוגים.

עבור כל הלקוחות וכל הצרכים - דלקו הם הכתובת

אין כל ספק שצרכים הקשורים לדלק מסוגים שונים הם צרכים שכיחים ביותר וחשובים ביותר בעולם שלנו כיום, ואצלנו בדלקו יודעים לענות על הצרכים האלה בצורה האיכותית ביותר והמשתלמת ביותר עבור כל לקוח ולקוח. אם אתם זקוקים לאספקת נפט וסולר מכל סוג, או שאתם זקוקים גם לציוד היקפי ולמכלי דלק עבור אחסון בטיחותי ויעיל של הדלק אותו אנחנו מספקים לכם – פנו אלינו ונמצא לכם פתרון ברמה הגבוהה ביותר.