סולר בירושלים

סולר – המחמם הרשמי של החורף

חורף הוא עונה חשובה ביותר להמשך קיומו של העולם כפי שאנחנו מכירים אותו. למרות זאת, בחורף קר, וכדי שאיכות החיים שלנו לא תיפגע – אנחנו צריכים לחמם את החללים בהם אנחנו חיים, בין אם מדובר בבתים הפרטיים שלנו ובין אם מדובר במקומות בהם אנחנו עובדים. שיטות החימום הפופולריות ביותר הן חימום באמצעות מזגן וחימום באמצעות סולר, כאשר לחימום באמצעות מזגן יש שני חסרונות עיקריים:

יובש – האוויר שיוצא מהמזגן מייבש את העור ולהרבה אנשים גורם גם לתחושה לא נעימה בעיניים.

טמפרטורה לא אחידה – מזגן בדרך כלל לא מצליח לחמם את כל חלקי המבנה באותה עוצמה, כך שהרבה פעמים קורה שיש חלקים שבהם חם ונעים, וחלקים אחרים שבהם עדיין קריר.

שני החסרונות הללו מתבטלים לגמרי כאשר בוחרים באפשרות השנייה – חימום באמצעות סולר. בגוש עציון למשל, החורף קר יחסית, בגלל קרבתו של המקום להרי ירושלים. אם רוצים שיהיה באמת חם בבית או במקום העבודה, ושבכל החלל תשרור אותה טמפרטורה בדיוק – כדאי מאוד להזמין שירתי אספקה של סולר בירושלים ואזור גוש עציון, וליהנות מחורף שהוא חם ונעים באמת.

מהו סולר?

סולר הוא דלק נוזלי שהינו תוצר של זיקוק נפט. הסולר מספק אנרגיה גבוהה במיוחד, ומשמש היום לצרכים רבים, לרבות תדלוק מכוניות, הנעת מכונות וחימום.

למה דווקא סולר לחימום?

בגלל כל היתרונות הרבים שיש לו:

  • חימום אחיד – כאשר מחממים באמצעות סולר בירושלים הקרה, כמו גם בכל מקום אחר, מתקבלת טמפרטורה אחידה בכל החלל המחומם, כך שבכל חדר וחדר – חמים ונעים.
  • חימום לא מייבש – מזגנים אולי קלים יותר להפעלה ומספקים חום מיידי, אולם החום שהם פולטים מאוד מייבש את האוויר. התוצאה היא, שאנשים שיושבים בחלל המחומם באמצעות מזגן סובלים מאוד מעור יבש ומיובש חזק בעיניים, הדבר פוגם בשגרה היומיומית. לעומת זאת, כאשר מחממים באמצעות סולר, משיגים חימום נעים שאינו מייבש את האוויר, המאפשר להמשיך בחיוך ובשמחה בשגרת החיים.
  • מחיר הוגן – אמנם, גם רכישה של סולר בירושלים ובכל מקום אחר עולה כסף, אולם החימום באמצעותו עולה הרבה פחות מחימום באמצעות מזגן – שצורך הרבה מאוד חשמל.
סולר בגוש עציון
סולר בירושלים

אספקת סולר בגוש עציון

דלקו היא אחת החברות המובילות לאספקת סולר בגוש עציון ובכל אזור ירושלים. אנו מספקים אך ורק סולר אשר מגיע אלינו הישר מבתי הזיקוק, ועושים שימוש במכליות נקיות וכשירות לשימוש, בעלות תו תקן של מכון התקנים.

צוות מחלקי הסולר שלנו בגוש עציון דואג לספק את הסולר בדיוק על פי לוחות הזמנים שנקבעו עם הלקוח, ומביא את הסולר עד אתר הלקוח – כחלק בלתי נפרד מהשירות.

הצוות שלנו עומד לשירותכם בכל שעה, ויעשה כל שביכולתו על מנת לספק לכם סולר בגוש עציון גם בהתראה קצרה.

שירותי אספקת סולר עם דלקו

למה דווקא אצלנו? בגלל כל הסיבות שיכולות להיות :

  • איכות – הסולר שאנחנו משווקים מגיע אלינו ישירות מבתי הזיקוק, כל שמדובר בסולר מאוד איכותי ואמין. הסולר מגיע אליכם במכליות עם תו תקן של מכון התקנים, כך שהוא שומר על איכותו ומאפשר לכם לחמם ביעילות את כל סוגי המבנים.

  • שירות – דלקו מספקת סולר בירושלים ובסביבותיה בתוך זמן קצר מאוד, גם בהתראה קצרה. אנחנו עובדים עם חברות, מפעלים, ועדי בתים ולקוחות פרטיים בכל אזור ירושלים ומספקים סולר גם על פי הסדר קבוע וגם בהזמנה חד פעמית, תמיד בחיוך ועם נכונות לתת שירות.

  • מקצועיות – אנו מעסיקים צוות עובדים מקצועי בלבד, אשר עבר את כל ההדרכות וההכשרות הנדרשות בתחום אספקת הדלקים. הצוות שלנו ישמח לסייע לכם בבחירת סוג הדלק המתאים לכם, וידאג לשווק לכם סולר בירושלים או כל דלק אחר שתצטרכו – בדיוק בזמן שנקבע ובחיוך.

  • מחיר – המחירים שאנו גובים עבור סולר בירושלים הינם מחירים הוגנים ביותר, המאפשרים לכם ליהנות מכל כמות הסולר שאתם צריכים כדי שהחורף שיהיה באמת חם ונעים.

סולר להסקה – הדרך היעילה והבטוחה לחימום.
דלקו בע"מ – אספקת סולר מזוקק ואיכותי עד לאתר הלקוח.
לפרטים ולהזמנות חייגו עכשיו 02-6233399