סולר לתעשייה

כיצד מתקינים דלקנים?

אספקת סולר באיכות מעולה עד אתר הלקוח,
שירות מקצועי ואדיב ועמידה מדויקת בלוחות הזמנים.

השימושים השונים של סולר לתעשייה

סולר הוא היום אחד מהדלקים המבוקשים ביותר בתעשייה, שכן באמצעותו ניתן להפעיל הרבה מאוד סוגים של מכונות בצורה נוחה ולא יקרה. העובדה שהפעלת מכונות באמצעות סולר היא הרבה פחות יקרה מכל אפשרות אחרת, הופכת את הסולר לחומר המצוי כמעט בכל מפעל – כאשר בכל מפעל הוא משמש לצרכים שונים, ביניהם:

הפעלת גנרטורים – יש הרבה מאוד מוסדות ומפעלים אשר חייבים להמשיך לתפקד גם במצבי חירום כגון דליקות, מלחמות ועוד. מכיוון שבמצבים כאלה מערכת החשמל בדרך כלל מפסיקה לתפקד, חייבים להימצא במקומות אלה גרטורים שיספקו גיבוי לכל המערכות והמתקנים שצריכים להמשיך לפעול. על מנת שזה יקרה, על בעלי החברה ליצור קשר עם חברה המתמחה באספקת סולר לגנרטורים, ולוודא שמדובר בסולר איכותי מהסוג שמתאים להפעלת המערכות הנמצאות במקום. הדבר נכון, כמובן, גם אם מעוניינים בהפעלת גנרטור שבת ולא רק גנרטורים שצריכים לפעול בשעת חירום.

הפעלת מכונות – כיום יש לא רק רכבים שיכולים לנסוע על סולר, אלא גם לא מעט מכונות שיכולות לפעול באמצעותו. מכיוןן שהרבה יותר זול לרכוש סולר לתעשייה מאשר לחבר את כל המכונות לחשמל, הרי שאין ספק שרכישת סולר היא האפשרות הטובה ביותר עבור כל בעל מפעל.

סולר לתעשייה

יתרונות הסולר

היתרון הגדול ביותר של סולר לתעשייה על פני חשמל ודלקים אחרים, היא העלות הלא יקרה שלו. מחירו של הסולר מאפשר לרכוש כמות גדולה שלו ולהשתמש בו לאורך זמן, כך שהשימוש בו מאפשר לבעלי המפעלים והמוסדות השונים לחסוך לא מעט.

כשרוכשים סולר לתעשייה מחברה המתמחה בתחום ומוודאים שמדובר בסולר איכותי שמגיע ישירות מבתי הזיקוק במכליות שעומדות בכל דרישות התקן – אפשר להיות בטוחים שהמכונות והגנרטורים יעבדו באופן תקין ולאורך זמן.

החשיבות של הסולר בתעשייה

אספקת סולר למפעלים משולה לאספקת חמצן לבני אדם וליצורים חיים. אמנם זו נשמעת אנלוגיה דמיונית ומוגזמת אך ללא סולר קשה מאוד להבין איך התעשייה אמורה להסתדר. אמנם יש תעשיות שפועלות על חשמל ויש תעשיות שכבר עוברות לשימוש באנרגיה סולרית אך רוב התעשיות וכלי הרכב הכבדים שמשתתפים בהן צריכים אספקת סולר בתדירות גבוהה. הסולר הוא זה שמפיק את האנרגיה שמפעילה את האוטובוסים, את הרכבים התפעוליים, את פסי הייצור השלמים וגם משמש לבעירה חשובה להסקה מרכזית ולתהליכים שונים.

היכן ניתן למצוא אספקת סולר לתעשייה?

סולר לתעשייה ניתן למצוא בכמה מקומות. ראשית, כלי רכב שמשתמשים בסולר כמו למשל אוטובוסים או כלים תפעוליים שונים יכולים לתדלק בתחנות דלק ייעודיות כמה סולר שהם צריכים. מדובר בסולר שיכול להיות משומש למשאית, לאוטובוס ולרכבים כמו טרקטורים וכלי הנדסיים נוספים. הסולר מגיע מהספקים שדואגים לו כאשר לספק סולר חייב להיות רישיון כדי לעסוק בתחום. ספק סולר שפעול ללא רישיון יכול להיות ספק סולר שמספק אותו בצורה לא חוקית, כך שאי אפשר לדעת מה איכות הסולר שלו והאם הוא משתמש בתרכובות שאינן בריאות לסביבה ולמכונה או כלי הרכב שמשתמש בהן.

הסולר יכול להגיע במגוון רחב של דרכים אל המפעל או אל העסק שצריך אותו. הוא יכול להגיע במכלית גדולה שתגיע על משאית ותדלק את כל המכונות וכלי הרכב שצריכים, הוא יכול להיות בתחנות דלק שם אפשר לתדלק מתי שרוצים וכל מפעל יכול לאחסן לעצמו סולר בכמויות עצומות שיספיקו לעבדה השגרתית שלו. לכל אחת מהדרכים לאספקת סולר יש יתרונות וחסרונות כאשר אמנם תחנת דלק היא בעייתית יותר כשיש צורך בסולר דחוף אך העלות של הסולר יכולה להיות נמוכה יותר. ... קבועה במפעל יכולה להיות משתלמת אך מסוכנת מאוד גם מבחינה בטיחותית וגם מבחינת גניבות.

מי משתמש בסולר לתעשיה?

תעשיות רבות ומגוונות משתמשות בסולר לתעשייה החל מחברות אוטובוסים, חברות בנייה, חברות להסקה מרכזית ומפעלי ייצור. מה שמפעיל פסי ייצור רבים הוא הסולר שגורם לגלגלי השיניים להסתובב בשריפה שלו ובכל מניע אותם במשך שנים ברציפות. גם כלי הרכב כמו אוטובוסים חייבים סולר ויחד איתם גם חברות הבנייה שלא יכולות להפעיל את כל כלי הרכב והמכונות שלהם בלי האנרגיה המבוקשת. גם אנשים פרטיים צריכים סולר שיעזור להם לחמם את המים למקלחת או לחמם את הרצפה או הרדיאטורים בימי החורף, במה שמוכר לנו בתור הסקה מרכזית.

מה המחירים של סולר?

סולר עולה בערך 7.5 שקלים לליטר כאשר המחיר יכול לעלות ולרדת ממש כמו מחירי הבנזין שאחריהם אנו עוקבים יותר. כיום הסולר עומד על 7.5 שקלים אך אי אפשר לדעת כמה יעלה הנפט בעתיד ולכן אי אפשר לחזות את מחיר הסולר באופן מובהק. יש ספקי שמציעים מחירים יותר משתלמים ברגע שקונים כמות גדולה כמו למשל לאחסון במפעל.

אספקת סולר לתעשייה

א.ק.א דלקו לשירותכם

א.ק.א דלקו מתמחה באספקת סולר לתעשייה ועובדת עם מפעלים, מוסדות וחברות רבים בכל אזור ירושלים. החברה מתחייבת לעמידה בלוחות הזמנים שנקבעו ולאספקת סולר איכותי בלבד – באחריות.

לקבלת מידע נוסף ולהזמנת סולר לתעשייה צרו עמנו קשר טלפוני או פנו אלינו דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.