רוצים נפט מקורי מבתי הזיקוק עם תקן ישראלי?

תושבי ירושלים והאזורים הסמוכים לה מכירים את ימי הקור העזים המגיעים לשיאם בימי גשם, שלג וברד חורפיים במיוחד. הטמפרטורות צונחות ובימים רבים הכבישים חסומים בגלל שלגים. אין ברירה אלא לשהות בבתים וכדאי לחממם עם מערכות חימום פופולאריות שחלקן מבוססות על נפט. בית שמחומם באמצעות מערכות המבוססות על אנרגיה המופקת מנפט, נעים לשהייה. החום המופק אינו מייבש ומאפשר להסתובב בבגדים קלים ונוחים גם כאשר הקור החיצוני מקפיא. נפט להסקה ביתית למערכות אלו מובל על ידי מיכליות השייכות לחברה מקצועית בתחום.

להכיר את כל התקנים והתקנות

  • תקן לאחסון הנפט – תחת מנהל הדלק והגז של משרד האנרגיה והמים בישראל, ישנן תקנות מיוחדות עבור אחסון של נפט להסקה ביתית, ואחסון של נפט באופן כללי. התקנות הללו קיימות, מסיבה אחת מרכזית: הנפט הוא כידוע לכם חומר דליק, והסכנה המרכזית עם אחסון הנפט, היא שיהיה אחסון לא נאות שלו בתוך מיכלים שעלולים לגרום לפיצוץ בעקבות מגע של הנפט עם חומרים מסוימים. לכן, כשהנפט נמסר אליכם לטובת ההסקה הביתית – יש לוודא שהוא נמסר אליכם במיכלים אשר עומדים בתקן של מנהל הדלק והגז במשרד האנרגיה במדינת ישראל. רצוי גם שתמקמו את המיכלים במקומות מבודדים יחסית בבית שלכם, ושלא תהיה כמובן גישה לילדים או לחיות מחמד אל המיכלים.
  •  מניעת הצתה – ההוראות של מדינת ישראל בנוגע לאחזקה של נפט להסקה ביתית נוגעות גם בין השאר להוראות הבטיחות בשימוש עם הנפט. רצוי מאד שרק אדם שמיומן בתחום יבצע את המילוי של התנור עם הנפט, ולא לתת את המשימה לאדם שאין לו ידע בנושא. את הנפט יש לשמור הרחק ממשטחים חמים למיניהם, יש להרחיק אותו ממקומות חשופים בחורף (שם יש סכנה למכה של ברקים), וכן יש למקם אותו הרחק ממוצרי חשמל וכן משקעי חשמל או קווי חשמל שונים בתוך הבית.
תקן לשימוש בנפט להסקה ביתית
  • איכות הנפט – האם קיים כיום תקן עבור ההרכב של נפט להסקה ביתית? התשובה היא חיובית, אך מורכבת. המדינה מכירה בכך שיש תקן עבור נפט במדינה, וזאת כדי למנוע מצב כמובן של זיופי חומרי דלק (תופעה שבהחלט קיימת במדינה לצערנו). מה עושה אדם שחושב שיש לו נפט שאיננו עומד בתקן הנדרש? הוא לא יכול לבדוק זאת בעצמו – אך הוא רשאי בהחלט ליצור קשר עם מנהלת הנפט והגז של מדינת ישראל. אנשי המחקר לוקחים דוגמיות מהנפט ובודקים אותן במעבדה, ומודיעים מהי איכות הנפט.

להכיר את כל התקנים והתקנות

חברת דלקו יש מוניטין וניסיון רבי שנים באספקה של נפט לכלל הלקוחות שלה – כולל גם נפט שכל מטרתו היא לספק פתרון לחימום ולהסקה בבית, כאשר כל הפעילות עומדת באיכות גבוה והקפדה על התקנים המחמירים ביותר.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 02-6233399 ונשמח לעמוד לרשותכם.