אספקת סולר ונפט לחימום

בירושלים והסביבה, כמו גם במקומות גבוהים אחרים בישראל, ימות החורף הקרים מורגשים בצורה משמעותית ביותר. הקור באזורים אלו אינו רק חודר לעצמות, אלא אף מחבל ביכולתם של מכשירי החשמל שנועדו לחמם לעשות כן ובנוסף, גם מקפיא את מקורות האנרגיה לחימום כדוגמת הסולר. הנפט הינו יוצא דופן במקרה זה, ומספק יתרונות רבים למשכילים להשתמש בו לצרכי חימום. כמובן שעל מנת ליהנות מיתרונות החומר יש לפנות מראש אל חברה שמספקת נפט לחימום ביתי שעומד בכל הקריטריונים. להלן הדגשים החשובים בנושא זה.

נפט לחימום ביתי – קריטריוני האיכות בשירותי האספקה

אספקת נפט שוטפת היינה בעלת חשיבות רבה עבור משפחות רבות באזורים מסוימים בישראל, שכן בימות החורף הקרים קשה מאוד, אם אפשרי בכלל, לחמם את הבית באמצעים אחרים, לרבות המזגנים שאינם יעילים בקור העז.
לכן, חשוב מאוד להזמין אספקת נפט לחימום ביתי מבעוד מועד ולהקפיד שקריטריוני האיכות הבאים יתקיימו אצל הספק:

  • התחייבות לנפט איכותי והובלה במשאיות תקניות – כדי שהנפט אכן יעמוד בדרישות החימום לאורך זמן, ושחלילה לא ייווצר עיכוב בתהליך אספקת הנפט עבורכם.
  • ביצוע כלל המטלות באותה קריאת שירות – אספקה + מילוי המכלים ללא תוספת תשלום תוך שימוש במשאבות שקטות במיוחד.
  • התחייבות למועד אספקה מהיר ומדויק – תוך קביעת מועד ושעה המתאימים לצרככם, עם גמישות לשינויים בהתאם לצורך.
אספקת סולר לתחבורה
אמצעי חימום בחורף

דגשים נוספים באספקת הנפט

כמובן שאספקת הנפט מחייבת ראשית כל את תשאול הלקוח לגבי צרכיו המדויקים, כאשר השאלות שחייבות להישאל הן עבור מי הנפט מיועד (מפעל, בית עסק, בית מגורים פרטי או בניין משותף), מהן דרכי הגישה למיכלים ומהו הצפי להתרוקנות המכלים לשם מילוי חוזר – כל זאת כדי שלא תיאלצו להסתדר ולו יום אחד ללא מערכת חימום בנפט שפועלת כהלכה.

נפט לחימום ביתי הינו פתרון מעולה, ואספקה סדירה שלו תימנע מהקור העז לחדור לביתכם. חברת דלקו עוסקת בשיווק והפצה של דלק, סולר ונפט כבר יותר מ-15 שנה, ותשמח להעניק לכם שירותי אספקה מהירים בהתאם לצורך ועל פי כל קריטריוני האיכות הנדרשים.

לפרטים נוספים צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 02-6233399 ונשמח נעמוד לרשותכם.