02-6233399

א.ק.א דלקו בע"מ

המילון המלא למונחי דלק וסולר תחבורה

רבים מאתנו משתמשים באופן קבוע בחומרי הדלק למיניהם, ולא פעם הדגש הוא גם על הנושא של סולר תחבורה, במיוחד לכלי רכב עם מנוע דיזל – בין הם פרטיים, ובמיוחד כלי רכבים מסחריים. אולם, לא תמיד אנו מכירים את כל המונחים שקשורים לתחומים הנ"ל. ארגנו עבורכם מילון קצר אך חשוב מאד, שמרכז בתוכו כמה מהמונחים החשובים ביותר בתחום. כך, בפעם הבאה שאתם מדברים עם ספק הדלק הרלוונטי – אתם תוכלו להבין בדיוק במה מדובר.

דלק וסולר לתחבורה

מונחי דלק וסולר

גנרטור

הגנרטור הוא מכשיר להפקת אנרגיה חשמלית באופן עצמאי. הגנרטור איננו מחובר לתשתית החשמל הרגילה, אלא הוא מהווה תחליף עבורה. כאשר תשתית החשמל נופלת, או במידה והיא איננה קיימת באזור – החשמל יסופק ע"י הגנרטור. על מנת להפעיל את הגנרטור, יש צורך בחומרי דלק שאותם הוא מנצל, וע"י שריפתו הוא מייצר את האנרגיה החשמלית. לרוב, משתמשים בסולר או בבנזין להפעלת הגנרטור.

מת"ס/מתקן תדלוק סולר

המת"ס הוא אחד מהמתקנים החשובים ביותר שיש בכל התחום של סולר תחבורה. המת"ס הוא כמעין תחנת דלק קטנה ופרטית עבור ארגונים שזקוקים לאספקת סולר מיידית. איזה מענה זה בעצם נותן? הדבר מתאים בעיקר לארגונים שיש להם ציי רכב גדולים יחסית, אשר זקוקים לתדלוק של סולר כמעט מידי יום. אם אין את המת"ס, יש שתי אפשרויות – או שמזמינים בכל פעם מיכליות סולר למקום ושומרים עליהן, או שעוצרים בתחנות הדלק. המת"ס הוא האלטרנטיבה השלישית והיעילה מכולן. חברה חיצונית בעצם מקימה עבור הארגון מעין תחנת תדלוק עם משאבות. כמובן שיש למלא מעת לעת את המת"ס באספקת סולר קבועה, אך המילוי נעשה באופן קבוע בעזרת חברה חיצונית וכך גם התחזוקה. הארגון עצמו נהנה בעזרת המת"ס מאספקה קבועה של סולר תחבורה, וגם מיכולת מעקב ברמה גבוהה אחרי צריכת הסולר שלו.

מיכל דלק

מיכל הדלק איננו עוד מיכל רגיל. זהו מיכל ברמת תחזוקה גבוהה מאד, אשר מיועד באופן ספציפי לשמירה של חומרי דלק שונים, כולל סולר תחבורה, נפט להסקה, בנזין לתחבורה, ועוד. מיכליות הדלק הן יקרות יחסית, אך ניתן כמובן לעשות בהן שימוש רב פעמי.

הסקה

פעולת ההסקה נחוצה לטובת חימום מבנים שונים – בין אם מדובר על בתים פרטיים, מבני משרדים, בנייני מגורים, ועוד. מערכות ההסקה יכולות להיות מבוססות בין השאר על חומרי דלק – בדגש על סולר ועל נפט, אשר מפיצים חום נעים בעת שריפתם.

עכשיו אתם יודעים הרבה יותר

כעת, אחרי שסקרנו כמה מונחים חשובים מאד מתחום הדלק ומהתחום של סולר תחבורה, אתם בוודאי חשים הרבה יותר בנוח, כאשר מציינים מונח כזה או אחר. הדבר מאפשר גם לכם כצרכנים – להיות מעורבים מאד בתחום ולבחור בשירות שמתאים לכם.

תפריט נגישות

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
02-6233399